№ 9 Про визначення умов оплати праці заступника голови обласної ради

 


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Перша сесія                                                                               VIІ скликання

від 26.11.15 № 9 

Про визначення умов оплати праці
заступника голови обласної ради

    Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Встановити заступнику голови обласної ради Рибак Наталії Іванівні посадовий оклад, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року № 512 «Про оплату праці керівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад», зі змінами.
Здійснювати щомісяця преміювання заступника голови обласної ради згідно з пунктом 2 зазначеної вище постанови Кабінету Міністрів України у розмірі 60 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.
2.    Відповідно до статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 33 Закону України «Про державну службу»  та постанови Кабінету Міністрів України від 03  травня 1994 року № 283 «Про порядок обчислення стажу державної служби», встановити заступнику голови обласної ради щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.
3.    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року  № 1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», зі змінами, встановити заступнику голови обласної ради надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

4.    Надавати заступнику голови обласної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради. Індексацію заробітної плати проводити згідно з чинним законодавством. Преміювання до державних та професійних свят заступника голови обласної ради здійснювати у порядку, передбаченому чинним законодавством України, в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.
5.    Дане рішення є чинним і обов’язковим до виконання на період всього терміну перебування на посаді заступника  голови обласної ради.

 

 

Голова обласної ради                               А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2