№ 44 Про внесення та затвердження змін до Статуту комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга сесія                                                                        VII скликання

від 24.12.15 № 44

Про внесення та затвердження змін
до Статуту  комунальної установи
“Центр екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування  в Україні”,  враховуючи   пропозиції управління охорони здоров’я  облдержадміністрації  від  04.12.15  № 5050/03-1,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 17.12.15, з питань бюджету  і комунальної власності  від 18.12.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради та затвердити їх у вигляді додатка (додається).

2. Головному лікарю комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради  Сові А.М.  забезпечити здійснення державної реєстрації змін до Статуту, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

    


Голова обласної  ради                                                                       А.В. Лабунська

 Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2