№ 36 Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації, зі

 

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА    
РІШЕННЯ


Друга сесія                                                                  VІІ скликання                
від 24.12.15  № 36

Про внесення змін до Положення про
порядок та умови надання військовослужбовцям
та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню
участь в антитерористичній операції, разової
грошової допомоги для проведення лікування
та проходження реабілітації, зі змінами

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров′я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 17.12.15, з питань бюджету і комунальної власності від 18.12.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації, затвердженого рішенням обласної ради від 10.09.2015 № 1632, зі змінами, а саме:
1.1. Викласти назву Положення у такій редакції «Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації за межами області і за кордоном».
1.2. Вилучити з пункту 2.5 розділу «Порядок забезпечення надання разової грошової допомоги слова «надання медичної допомоги та забезпечення медичним обслуговуванням, проведення лікування та проходження реабілітації у медичних закладах, що знаходяться на території області».
1.3. Доповнити Положення такими розділами:
«4. Механізм безготівкової форми перерахунку коштів.
У разі позитивного висновку обох комісій, обласна рада на підставі необхідних документів (договір, рахунок на оплату із зазначенням відповідних реквізитів) перераховує зазначену суму на рахунок відповідного медичного закладу.
5. Контроль за використанням виділених коштів.
Після проведення курсу лікування або реабілітації особа або лікувальний заклад, якому виділяли кошти, надає обласній раді письмовий звіт довільної форми та відповідні документи (акт про надання медичних послуг та реабілітації, довідка про проведення лікування, копії чеків на придбання медикаментів тощо)».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров′я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Голова обласної ради                                         А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2