• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№ 297 Про внесення змін до Регламенту роботи обласної ради VII скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26.11.15 № 17, зі змінами

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята  сесія                                                                             VІІ скликання

від  21.07.16   № 297

Про внесення змін до Регламенту
роботи обласної ради VII скликання,
затвердженого рішенням обласної
ради від 26.11.15 № 17, зі змінами

Керуючись статтею  43 Закону України "Про місцеве самоврядування  в Україні",   обласна рада       

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Регламенту роботи обласної ради VII скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26.11.15 № 17, зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 26.01.16 № 116, виклавши статтю 56 у такій редакції:

"Стаття 56. Рішення ради приймається відкритим поіменним або таємним голосуванням у порядку, визначеному рішенням ради та цим Регламентом.

Вид та процедура голосування визначається протокольним рішенням ради, крім випадків, коли вид та процедура голосування прямо визначена законом.

Відкрите голосування здійснюється:

- за допомогою електронної системи підрахунку голосів з фіксацією результатів голосування – поіменне, в тому числі з можливістю роздрукування результатів голосування кожного депутата;

-  шляхом підняття руки (у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою електронної системи та у разі прийняття відповідного рішення радою). В цьому випадку за рішенням ради обирається з числа депутатів лічильна комісія або на секретаріат сесії покладаються функції лічильної комісії, яка веде підрахунок голосів "за", "проти", "утримались";

- голосування може проводитися особистим підписом депутата з кожного питання порядку денного сесії на окремих аркушах, які пропечатані печаткою "Виконавчий апарат обласної ради"  та в яких зазначено три графи "за", "проти", "утримався".

У випадках голосування шляхом підняття руки або особистим підписом, за рішенням обласної ради, з числа депутатів обираєтьсяпостійно діюча лічильна комісія, яка веде підрахунок голосів "за", "проти", "утримались" з кожного питання.

Після закінчення кожного голосування (крім таємного) за допомогою електронної системи його результати в кількісному складі висвітлюються на інформаційному табло електронної системи в залі засідань та оголошуються головуючим на пленарному засіданні. Результати голосування по фракціях висвітлюються на інформаційному табло електронної системи на прохання депутатів обласної ради.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Таємне голосування здійснюється депутатом особисто шляхом подачі бюлетенів.".

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної радиз питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності,  правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                                        А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2