№ 456 Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради в новій редакції

                           

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                      VIIскликання

від 22.12.16 № 456

Про зміну назви та затвердження
Положення про комунальну установу
«Хорошівський психоневрологічний інтернат»
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до  ст.ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  пропозиції   департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації від 16.11.16 № 5053/02, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів  від 15.12.16, з питань  бюджету  і комунальної власності від 29.11.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву комунальної установи «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради на  комунальну установу  «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради.

2. Змінити адресу з вул. Лісовий масив, 1, смт Володарськ-Волинський, Житомирська обл., Україна, 12001 на вул. Лісовий масив, 1, смт Хорошів, Житомирська обл., Україна, 12001.

3. Внести зміни та затвердити у новій редакції Положення про комунальну установу  «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради (додається).

4. Директору комунальної установи «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради Безпалюку М.В. забезпечити здійснення державної реєстрації Положення у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                             В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2