№ 483 Про передачу нерухомого майна

                                     

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                           VIІ скликання

від 22.12.16  № 483

Про передачу нерухомого майна

       Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 09.04.13 №816 «Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради   з питань бюджету і комунальної власності  від 16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради на баланс Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради нерухоме майно,  а саме: свинарник з огорожею (інвентарний номер 010310018, площа 440,96 кв. м, первісна балансова вартість 95274 грн.), що знаходиться за адресою: Житомирський район, с. Зарічани, шосе Бердичівське, 3.

2.Головному лікарю Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради Гусаку О.Я. здійснити передачу майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                 В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2