№ 455 Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради в новій редакції

                                                                                                           

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                                       VIIскликання

від  22.12.16 № 455

Про зміну назви та затвердження
Положення про комунальну установу
«Новоборівський психоневрологічний інтернат»
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до  ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції  департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації від  17.10.16 № 4584/02, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів  від 15.12.16, з питань  бюджету  і комунальної      власності від 29.11.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Новоборівського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради на  комунальну установу  «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради.

2. Змінити адресу з 12114, Володарсько-Волинський район, смт Нова Борова, вул. Лісна, 2а, на 12114, Хорошівський  район, смт Нова Борова,  вул. Лісна, 2а.

3. Внести зміни та затвердити у новій редакції Положення про комунальну установу  «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради (додається).

4. Керівнику комунальної установи «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                                 В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2