№ 460 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради в новій редакції

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                     VIIскликання

від 22.12.16 № 460

Про зміну назви та затвердження
Статуту  комунального закладу
«Обласна бібліотека для юнацтва»
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції обласної державної адміністрації  від 01.09.16 № 4236/51/2-16, рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 15.12.16, з питань бюджету і комунальної власності від 29.11.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву  обласної бібліотеки для юнацтва Житомирської обласної ради на  комунальний заклад  «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради.

2. Змінити адресу з Україна, 10014, м. Житомир, вул. Котовського, 9, на Україна, 10029, м . Житомир, вул. Михайла  Грушевського, 9.

3. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради (додається).

4. Директору комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради Таранюк Г.О. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                                В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2