№ 461 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу “Музей космонавтики ім. С.П. Корольова” Житомирської обласної ради в новій редакції

 

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                                          VII скликання

від 22.12.16 № 461

Про зміну назви та затвердження
Статуту  комунального закладу
“Музей космонавтики ім. С.П. Корольова”
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, враховуючи   пропозиції управління культури облдержадміністрації від 11.10.16  № 1200-1.16/2-16,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від15.12.16, з питань бюджету і комунальної власності від 29.11.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву музею космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради на комунальний заклад “Музей космонавтики  ім. С.П. Корольова” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити Статут комунального закладу  “Музей космонавтики ім. С.П. Корольова” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Директору комунального закладу “Музей космонавтики   ім. С.П. Корольова” Житомирської обласної ради Дячук І.Д. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                       В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2