№ 473 Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                  VIIскликання

від    22.12.16    № 473

Про зміну назви та погодження
у новій редакції Статуту
комунального навчального закладу
“Новоград-Волинська загальноосвітня
школа-інтернат І-ІІ ступенів”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні ”, враховуючи пропозиції управління освіти і науки  облдержадміністрації від 10.10.16 №2393-2/2-16, рекомендації постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від  15.12.16, з питань бюджету  і комунальної власності від  16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Новоград-Волинської загальноосвітньої  школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради на комунальний навчальний заклад “Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та погодити у новій редакції Статут комунального навчального закладу “Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат  І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної ради (додається).

3. Директорукомунального навчального закладу “Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної радиШведюк Л.В. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної  ради                                                                       В.В.Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2