№ 472 Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                  VIIскликання

від  22.12.16     № 472

Про зміну назви та погодження
у новій редакції Статуту
комунального навчального закладу
“Потіївська спеціальна загальноосвітня
школа-інтернат І-ІІІ ступенів”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні ”, враховуючи пропозиції управління освіти і науки  облдержадміністрації від 10.10.16 №2393-2/2-16, рекомендації постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від  15.12.16, з питань бюджету  і комунальної власності від 16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Потіївської спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернату І-ІІІ ступенів Житомирської обласної ради на комунальний навчальний заклад “Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат   І-ІІІ ступенів ” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та погодити у новій редакції Статут комунального навчального закладу “Потіївська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Житомирської обласної ради (додається).

3. Директорукомунального навчального закладу “Потіївська  спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Житомирської обласної радиКучеру О.М. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної  ради                                                                       В.В.Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2