№ 464 Про внесення змін та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ” Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                      VIIскликання

від   22.12.16     № 464

Про внесення змін та погодження
у новій редакції Статуту
комунального навчального закладу
“Житомирська спеціальна
загальноосвітня  школа-інтернат ”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”,   враховуючи   пропозиції управління освіти і науки  облдержадміністрації від 29.07.16 № 1783-2/2-16,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від  15.12.16, з питань бюджету  і комунальної власності від  16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити адресу  комунального навчального закладу “Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Житомирської обласної ради  з 10014, м. Житомир, вул. Дитячої комуни, 12, на 10014,  м. Житомир,                           вул. Синельниківська, 12.

2. Внести зміни та погодити у новій редакції Статуткомунальногонавчальногозакладу “Житомирська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат” Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального навчального закладу “Житомирська спеціальна  загальноосвітня  школа-інтернат”Житомирської  обласної  ради  забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної  ради                                                                       В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2