№ 468 Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                      VIIскликання

від  22.12.16      № 468

Про зміну назви та погодження
у новій редакції Статуту
комунального навчального закладу
“Кмитівська спеціальна
загальноосвітня  школа-інтернат”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції управління освіти і науки  облдержадміністрації від 29.07.16 № 1783-2/2-16, рекомендації постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від  15.12.16, з питань бюджету  і комунальної власності від 16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Кмитівської спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернату Житомирської обласної ради на комунальний навчальний заклад “Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Житомирської обласної ради.

2. Змінити адресунавчального закладу з 12526, Житомирська область, Коростишівський район, село Кмитів, вул. Леніна, 42-б, на 12526, Житомирська область, Коростишівський район, село Кмитів, вул. Покровська, 42-б.

3. Внести зміни та погодити у новій редакції Статут комунального навчального закладу “Кмитівська  спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат” Житомирської обласної ради (додається).

4. Директору комунального навчального закладу “Кмитівська  спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Житомирської обласної ради Гребенюк А.А. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної  ради                                                                       В.В.Ширма

додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2