№ 471 Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “ Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                  VIIскликання

від   22.12.16    № 471

Про зміну назви та погодження
у новій редакції Статуту
комунального навчального закладу
“ Ушомирська загальноосвітня
школа-інтернат І-ІІ ступенів”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні ”, враховуючи пропозиції управління освіти і науки  облдержадміністрації від 17.10.16 №2492-2/2-16, рекомендації постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від 15.12.16, з питань бюджету  і комунальної власності від   16.12.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Ушомирської загальноосвітньої  школи-інтернату    І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради на комунальний навчальний заклад “Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та погодити у новій редакції Статут комунального навчального закладу “Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат  І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної ради (додається).

3. Директорукомунального навчального закладу “Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ” Житомирської обласної радиПавленко С.В. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної  ради                                                                       В.В.Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2