№ 476 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу “Бердичівський педагогічний коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                         VII скликання

від   22.12.2016   №  476

Про зміну назви та затвердження
Статуту комунального закладу
“Бердичівський педагогічний  коледж”
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, враховуючи  пропозиції  управління освіти і науки  облдержадміністрації від 21.11.16  № 2859-4/2-16,   рекомендації   постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від 15.12.2016, з питань бюджету         і комунальної власності від  16.12.2016, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Бердичівський педагогічний коледж Житомирської обласної ради  на  комунальний заклад “Бердичівський педагогічний коледж” Житомирської обласної ради.           

2. Змінити місцезнаходження з 13300, Житомирська область, м. Бердичів, вул. К. Лібкнехта, 53/1, на 13300, Житомирська область,   м. Бердичів, вул. Європейська, 53/1.

3.Внести зміни та затвердити Статуткомунального закладу “Бердичівський педагогічний коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

4. Директорукомунального закладу “Бердичівський педагогічний коледж”   Житомирської обласної ради Лейчук А.О.  забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2